Sepetiniz Boş

Barmar Ana Sayfa»Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Barmar


Barmar size ne gibi avantaj sağlar?

Öncelikle evinizde,iş yerinizde yada mobil olarak hiç zaman kaybetmeden,üyelik prosüdürü gerekmeden direkt olarak istediğiniz ürünü en hızlı şekilde alabilirsiniz.Satın almış olduğunuz ürün 2 İŞ GÜNÜ içerisinde kargoya verilir hiç bir zaman ve emek harcamadan kapınıza kadar satın almış olduğunuz ürün teslim edilir.Hergün artan ürün çeşitlerimizle değişen ihtiyaçlarınıza göre mutlaka bir ürün bulabilirsiniz.Hızlı ve kolay alışveriş yapar değerli zamanınız sizlere kalmış olur.

Ürünlerin fiyatlarına KDV ve KARGO ücreti dağilmidir?

Fiyatlarımızın tamamına KDV dahildir, Siparişlerinizde Kargo ücretinin Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo için 8,90 tl'si (koli büyüklüğü ne olursa olsun)  alıcıya aittir.


Sipariş


Ürünleri Nasıl Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden ürün satın almak çok kolay ve anlaşılır şekildedir.İhtiyacınız olan ürünleri sepete ekler ve ödeme seçeneğini seçtikten sonra gerekli olan adresi girmek yeterlidir.Siparişiniz 2 İŞ GÜNÜ içerisinde kargoya teslim edilir.

Saat Kaça Kadar Sipariş Verebilirim?

Günün herhangi bir saatinde sipariş verebilirsiniz. Yaptığınız siparişleriniz 2 İŞ GÜNÜ içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişimi nasıl iptal ederim?

Kargoya teslim edilene kadar siparişinizi ödemesini yapmış olsanız bile bizimle irtibata geçerek iptal edebilirsiniz.Siparişiniz kargoya teslim edilmediyse yapmış olduğunuz ödeme anında banka hesabınıza iade edilir.Böyle bir durumda lütfen bizi arayınız.

Sipariş etmiş olduğum ürün sizin tarafınızdan iptal edilebilir mi?

Siparişleriniz herhangi bir sebepten dolayı stoklarımızda olmaması durumunda,ödemesi alınmış olsa bile sizinle irtibata geçilerek vermiş olacağınız banka hesabına ödemeniz iade edilerek siparişiniz iptal edilebilir.


Kargo


Satın almış olduğum ürün kaç gün sonra elimde olur?

Ödemesi yapılmış olan siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir, Kargo firmasının teslim süresi hiç bir şekilde barmar.com.tr sorumluluğu dahilinde değildir.

Hangi kargo şirketi ile gönderim yapıyorsunuz??

Satın almış olduğunuz ürünler, Sürat Kargo ile teslim edilir.

Ne kadar kargo ücreti öderim?

Kargo tüm paket ve kolilere Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo için 8,90 TL'dir.